european union logo iso certified 9001 2015 logo

Specjalistyczne usługi związane z budową, modernizacją

infrastruktury kolejowej.

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą

Produkty

Sprawdź nasze produkty

Galeria

Zobacz jak pracujemy

Kariera

Obecne oferty pracy:

Dział wykonawczy:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Śląsk

Od Kandydatów oczekujemy:

Oferujemy:

Kierownik projektu

Oferujemy:

Elektromonter

Opis stanowiska:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

Pracownik ogólnobudowlany w branży kolejowej

Wymagania:

Oferujemy:

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.

Zapraszam do współpracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny w języku polskim) pod poniższy adres mailowy:

+48 32 307 07 74

ETA Gliwice Sp. z o.o.

ul. Jasna 14, 44-100 Gliwice

32 307 07 74

biuro@etagliwice.pl Zapytaj nas online